Diskuse
Vítejte v diskuzi,
Přihlášení      Nemáte účet? Vytvořte jej.    Zapomněli jste heslo?
dopis starostovi obce (1 zobrazeno) (1) Host
Jdi dolů Odeslat odpověď Oblíbené: 0
TÉMA: dopis starostovi obce
#11
lni (Uživatel)
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Odhlášení uživatelé Klikněte sem pro zobrazení profilu uživatele
dopis starostovi obce vloženo před: 2 _FB_DATE_YEARS, 11 měsíci Karma: 0  
V návaznosti nato, že zástupci obce nereagovali na mou žádost o informace, a situace v oblasti informací o chodu obce je trisní, zasílám na fórum kopii dopisu, který jsem panu starostovi poslal 8.3.2010

Vážený pane starosto,

díky tomu, že jste nereagoval na můj e mailový dotaz z ledna t.r. a ani nesdělil mi informace o řešení kauzy pozemku u penzionu, což jste mi telefonicky slíbil, dovoluji si trvat na zodpovězení.

pro úplnost jde o souhrn nákladů obce vynaložených na rekonstrukci penzionu a informaci o eventuální účasti obce na čističce pro nový bytový dům

Kromě toho navíc žádám o reakci na následující 2 skutečnosti:
-vyjasnění situace ohledně členství pana Rady v zastupitelstvu. Jak ukazují zápisy ze schůzí, nebyl pan Rada jeho členem nejméně počátkem tohoto roku. pokud došlo ke změně této skutečnosti, dovoluji si požádat o její vysvětlení. Předpokládám totiž, že jako uvolněný starosta jste situaci po jeho ústní rezignaci řešil tak, aby nebyly pochyby o tom, zda pan Rada členem zastupitelstva není
- prosím o informaci o tom, zda, kdy a za jakou cenu se ev. obec podílela na vzniku projektu mariny v měchenicích, která byla zřejmě v minulém roce zveřejněna na internetu

V případě, že nehodláte tyto informace urychleně poskytnout, budu důsledně postupovat v souladu se zákonem 106.

Dovoluji si navíc upozornit na zcela neuspokojivou situaci v oblasti povinných informací o fungování obce - zastupitelstva. Vzhledem k neochotě zástupců obce tento problém již léta řešit, bude zřejmě třeba tento problém řešit jiným způsobem, což bohužel k prestiži obce nepřispěje.

S pozdravem LN
 
Zpráva moderátorovi   Logged Logged  
  Administrátor zablokoval přístup pro neregistrované.
      Témata Autor Datum
    thread link
dopis starostovi obce
lni 08/03/2010 15:10
Jdi nahoru Odeslat odpověď
Poháněno: FireBoardstáhnout poslední příspěvky do počítače